fbpx
loader-logo

Vis Plantis

Piękno ubrane jest w prostotę

Vis Plantis oznacza siłę roślin. To także polska marka kosmetyków naturalnych, do wytwarzania których wykorzystywane są ekstrakty z ziół i zbóż. W jej ofercie znajdują się produkty do codziennej pielęgnacji twarzy, ciała i włosów.

vis_05
vis_06

Kanały społecznościowe Vis Plantis to miejsce, gdzie czas płynie wolniej. To strefa relaksu i komfortu, która przynosi ukojenie. To miejsca, gdzie użytkownik czuje się jak u siebie, przebywa tam z przyjemnością i chętnie powraca.  

vis_02
vis_03

Komunikacja miała charakter intymnej rozmowy, jak na spotkaniu z przyjaciółką. Wzbudzamy zaufanie, otaczamy opieką, służymy radą.

Odtwórz wideo

Przykładowe copy:

Natura to Twoja przyjaciółka, ale pamiętaj o tym, że żyje swoim własnym rytmem. My znamy Twój rytm i potrzeby Twojej skóry. Dlatego stworzyliśmy kremy przeciw zmarszczkom na dzień i noc, które wzajemnie się uzupełniają. To znaczy, że składniki aktywnie działają na skórę przez całą dobę.

 

Przykładowe kreacje

Morphing

Dynamiczny rozwój formatu filmowego w social mediach – przede wszystkim na Facebooku i Instagramie – spowodował, że coraz częściej zaczęliśmy eksperymentować z animacją i różnymi technikami. 

Zobacz, dokąd zaprowadziła nas technika morfingu. Inspiracją do stworzenia tej kreacji były rentgeny składników z opakowań kosmetyków Vis Plantis.

Odtwórz wideo

Format wideo świetnie sprawdzał się w komunikacji stricte sprzedażowej, promocyjnej.

Przykładowe filmiki pielęgnacyjne

Marce Vis Plantis towarzyszyliśmy także w czasie różnych wydarzeń: targów, spotkań z blogerkami, śniadań prasowych.