fbpx
loader-logo

Odkąd rok temu Brandon zamieszkał przy ul. Wrocławskiej, cały czas myślał o tym, kogo by tu wystawić i jak. W końcu się udało.

Zapraszamy Was na pierwszy wernisaż w studio Brandon Content, który otwiera serię wydarzeń spod szyldu Brandon Cię Wystawi. Raz na kwartał będziemy przybliżać prace oraz sylwetki interesujących, współczesnych twórców z naszego otoczenia. Zaczynamy od wystawy —ART Mateusz Tomyślaka.

Wernisaż
19.10. godz. 20:00 Brandon Content
ul. Wrocławska 48 (I piętro)

O wystawie

Odbiorco!

Każdy z nas trzymając po raz pierwszy kredkę bądź ołówek w ręku znaczył ślad w postaci linii. Powierzchnia nie miała tu większego znaczenia, a ślad tego narzędzia wykraczał bardzo często poza ramy prostokątnego arkusza papieru, przechodząc na blat, podłogę i ściany.

Linie te nie były martwe, nosiły w sobie silny ładunek emocjonalny.
Wiele lat później rysując linię poziomą przez całą długość papieru, dostrzegłem, że nie jest to tylko zwykła kreska. W połączeniu z otwartym umysłem tworzy obraz nieskończonego horyzontu…

Mateusz Tomyślak

Swoje pierwsze kroki w rysunku stawiał równolegle z krokami na nogach. Obecnie student krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych na kierunku konserwacja rzeźby. Wypowiada się w rysunku, malarstwie, rzeźbie, graffiti i street arcie.

Fotorelacja z wernisażu

20

18