fbpx
loader-logo

Madame Mniam Mniam

Domowe wypieki ze szczyptą magii

Domowe Wypieki to krakowska firma założona przez panią Monikę Zdanewicz – sympatyczną pasjonatkę smakowitych deserów, które piecze na bazie swoich własnych przepisów.
Gdy poznaliśmy Monikę i spróbowaliśmy jej wypieków, to pomysł na nową nazwę marki pojawił się błyskawicznie. Postanowiliśmy przedstawić światu autorkę i postawić na personal branding. I jak za dotknięciem magicznej różdżki p. Monika przeobraziła się w Madame Mniam Mniam!
wisienka

Wypieki pisane rytmem natury

Madame Mniam Mniam sięga po naturalne składniki, prawdziwą śmietanę, jajka z wolnego wybiegu czy własnoręcznie wyrabiany ser i konfitury. Dla marki Madame Mniam Mniam stworzyliśmy cykl dekoracyjnych plakatów, w których wypieki przeobraziły się w malownicze krajobrazy.
Pomysł na komunikację marketingową marki Madame Mniam Mniam oparliśmy nie tylko na wizerunku i charyzmatycznej osobowości p. Moniki. Do stałych działań za pośrednictwem mediów społecznościowych wprowadziliśmy szczyptę magii.
Odtwórz wideo
I tak na kreacji promującej otwarcie nowego butiku ze słodkościami Madame Mniam Mniam znalazła się gigantyczna muffinka, która wyrosła na tle panoramy Starego Miasta Krakowa.
ulotka
ulotka2
Marka obecna na rynku zaledwie od 2017 roku odniosła w Krakowie spory sukces, zdobywając wielu oddanych wielbicieli.
postmadame01
postmadame03
postmadame02