fbpx
loader-logo

Wakacje pod chmurką

„Wakacje pod chmurką, czyli Brandon kontra Nadgodzinka” to książeczka z prostymi zadaniami dla dzieci. Wielu rodziców pracuje teraz zdalnie, w domu. To także kompletnie nowa sytuacja dla niejednego dziecka, który nie chodzi do przedszkola, szkoły i… no właśnie, nudzi się jak mops!

Brandon Content ostatnio dużo czasu spędzał przy biurku, planując nowe strategie, wcielając w życie kreatywne koncepcje i intensywnie myśląc o przyszłości. Przyjemności zepchnął na drugi plan, zapomniał o odpoczynku i zasadach work-life balance. Nadeszła jednak chwila, kiedy odłożył na bok laptopa, telefon i branżową lekturę, wziął głęboki wdech i powiedział: dość! Czas na odpoczynek.

To, że ktoś staje się dorosłym człowiekiem, nie oznacza, że przestaje marzyć. Marzyć można zarówno o małych, jak i o wielkich rzeczach. Czasami te mniejsze, z pozoru mniej ważne, okazują się równie istotne, co te duże. W natłoku codziennych obowiązków bywa, że nawet jednodniowy wyjazd za miasto jawi się niczym wyprawa nad Adriatyk.

Wiemy, jak trudno jest wyłączyć się z rytmu codziennych obowiązków oraz zawodowych zobowiązań. Jak ciężko czasem wcisnąć przycisk ESCAPE i przejść w tryb OFF-LINE.

 

Do pobrania

Dlatego też przygotowaliśmy poniższą książeczkę. Dla najmłodszych marzycieli i dla Was rodzice, dziadkowie, ciocie i wujkowie. Możecie ją pobrać i wydrukować klikając w ten link.